Hakkımızda...

Ceren Kasap 2007'den günümüze et ve tavuk eti ürünleri alanında müşterilerinin damak zevkine uygun et ve tavuk çeşitleriyle kaliteli ürünler sunmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız sektördeki 17 yıllık deneyimi ile uzman eğitimli personelimiz modern ve hijyenik tesis ekipmanlarımızla maximum hizmet anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kuşadası'nın her semtine servis imkanı vardır. Hijyen ve kaliteye verdiğimiz önemle 2007'den beri konusunda iddialı bir firma olarak güleryüzle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  Neden Ceren Kasap Diyoruz...

NEDEN % 100 LEZZETİN SIRRI

Hazır almıyoruz , Biz yetiştiriyoruz. Kaliteli hayvanlardan, lezzet olarak elde edilen verimin alınabilmesi için, buza iken verilecek süt verilen yem'in kalitesi, bir çok yemin karıştırılarak verilmesi, yem karışımının düzenli kilolarda yapılması, düzenli saatler arası yemlenmesi ve 14-17 ay içerisinde kesime girmesinden kaynaklıdır.

  Misyonumuz...

Müşterilerimizin en doğal hakkı olan "kaliteli, sağlıklı et ve tavuk ürünlerini", aracısız ve hızlı bir şekilde tüketicilerimize ulaşmasını sağlamak, bununla beraber gelişen teknolojiye ayak uydurabilecek profesyonel ekibi ile helâl ve hijyen konusundan taviz vermeden  daima sektöründe önder  ve yeniliklerin gerçekleştiricisi olup, değerli müşterilerimize sonsuz ve güler yüzlü anlayışla hizmet etmektir.

  Vizyonumuz...

  • KALİTELİ.
  • SAĞLIKLI.
  • GÜVENİLİR.
  • ŞEFFAFLIK.
  • GÜLER YÜZLÜ HİZMET.