Hakkımızda...

 

Yeliz Yıldırım


1950 yılında Aydın Orta mahhallede dünya'ya gelmiştir.
Orta mahalle ilkokulunda okudu.
1965 yılında Aydın'da "Lojman Kasap" olarak çalışma hayatına başladı. Kuşadası'nda "Ceren Kasap" olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

1965 yılında Aydın'da küçük bir kasap dükkanı "Lojman Kasap" olarak başlayan "CEREN KASAP" kurulduğu günden bugüne kadar değişimler yaşamıştır. 2001 yılında Ceren Özmoral torunu dünyaya gelmiştir. Ve çok sevdiği torunun adını vererek "CEREN KASAP" olarak değiştirerek devam etmektedir. Ve 2007 yılında Aydın'ın Kuşadası ilçesine taşınmıştır. Kaliteli hizmet vermeye Kuşadası'nda "CEREN KASAP" olarak devam etmektedir. Müşterisine her zaman en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmayı hedeflemiştir.Bu uzun süreç içerisinde, tamamen kendi öz kaynaklarımızı kullanarak ulaştığımız seviye küçümsenmeyecek düzeydedir. Biz kalitenin tesadüf olmadığını bilerek devamli güler yüz hizmeti HEDEFİMİZ VE TAAHHÜDÜMÜZDÜR.

  Neden Ceren Kasap Diyoruz...

NEDEN % 100 LEZZETİN SIRRI

Hazır almıyoruz , Biz yetiştiriyoruz. Kaliteli hayvanlardan, lezzet olarak elde edilen verimin alınabilmesi için, buza iken verilecek süt verilen yem'in kalitesi, bir çok yemin karıştırılarak verilmesi, yem karışımının düzenli kilolarda yapılması, düzenli saatler arası yemlenmesi ve 14-17 ay içerisinde kesime girmesinden kaynaklıdır.

  Misyonumuz...

Müşterilerimizin en doğal hakkı olan "kaliteli, sağlıklı et ve tavuk ürünlerini", aracısız ve hızlı bir şekilde tüketicilerimize ulaşmasını sağlamak, bununla beraber gelişen teknolojiye ayak uydurabilecek profesyonel ekibi ile helâl ve hijyen konusundan taviz vermeden  daima sektöründe önder  ve yeniliklerin gerçekleştiricisi olup, değerli müşterilerimize sonsuz ve güler yüzlü anlayışla hizmet etmektir.

  Vizyonumuz...

  • KALİTELİ.
  • SAĞLIKLI.
  • GÜVENİLİR.
  • ŞEFFAFLIK.
  • GÜLER YÜZLÜ HİZMET.